Katalog stron

Archibald Kids

5.00
  1. Strona główna
  2. » Archibald Kids
Adres:
[email protected] Warszawa 01-871
Opis strony:

Archibalds Kids

Szkoła Języka Angielskiego dla Dzieci i Młodzieży

Ul.Kasprowicza 50 (Metro Stare Bielany)

Zapraszamy :)Archibalds Kids

Program Archibald Kids jest autorską metodą skutecznego nauczania języka angielskiego dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy ją na bazie naszych dwudziestoletnich doświadczeń w uczeniu języka angielskiego. Szczegóły programu znajdą Państwo w zakładce metoda.

Nasz nowy oddział na Bielanach został zaprojektowany i przygotowany z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Zajęcia odbywają sie w przyjaznych, kolorowych, wnętrzach wyposażonych w najnowszy sprzęt. Rodzice i opiekunowie czekający na dzieci mają do dyspozycji wygodne pomieszczenie z dostępem do prasy i Wi-fi, telewizji, kawy i herbaty.

Nasi lektorzy to doświadczeni w pracy z dziećmi, świenie przygotowani specjaliści. Są pełni pasji i zaangażowania. Dobrze rozumieją się z dziećmi, potarafią uczyć przez zabawę, ale też egzekwować postępy w nauce.

W każdej chwili mogą Państwo uzyskać pełną informację na temat postępów w nauce dziecka. Wspólnie z nami zaplanować plan dalszej nauki, uwzględniając poziom zaawansowania znajomości języka, a także indywidualne predyspozycje dziecka.

Metodyk szkoły przez cały czas monitoruje pracę lektorów. W razie potrzeby chętnie wytłumaczy Państwu zasady nauczania i pomoże przygotować dziecko do udziału w zajęciach.

Kategoria:   
Informacje kontaktowe
Telefon: 22 401 39 39